Ændre tekststørrelse :
Forminsk tekst Normal tekst Forstør tekst

Deltagere på Begynderfestivalen 2020

 

Du kan tilmelde dig Begynderfestival 2020 her og du kan læse mere om Begynderfestivalen her.

Sidste frist for tilmelding er mandag d. 29. juni kl. 12.00.

 

Deltagere
1. Tove Holm Petersen
Klub: Svendborg Bridgeklub
2. Susanne Kjeldsen - Gurli Blichfeldt
Klub: Viborg Esserne
3. Pia Elholm - Henrik Elholm
Klub: Bridgecenter Nordsjælland
4. Hanne Bramvel Christensen - Finn Munkesø
Klub: Aabenraa Bridge Center
5. Vibeke Bech Rasmussen - Bodil Jacobsen
Klub: Blakset-Klubberne
6. Lone Kirsten Rasmussen
Klub: Helsingør Bridgeklub
7. Gert Knudsen - Birte Garde
Klub: Odder Bridgeklub
8. Grete Rod Jørgensen - Jens Verner Andersen
Klub: Svendborg Bridgeklub
9. Susan Deleuran - Benthe Jensen
Klub: Helsingør Bridgeklub
10. Poul Sørensen - Kurt Christiansen
Klub: Nyborg Bridgeklub
11. Birgit Kvinesdal - Steen Melgaard Hansen
Klub: Blakset-Klubberne
12. Nils Nykjær - Bodil Nykjær
Klub: Holbæk Bridgeklub af 1949
13. Anne Grethe Rasmussen - Inge Pedersen
Klub: Nyborg Bridgeklub
14. Hanne Lind Christensen - Rudi Lind Nielsen
Klub: Frederiksværk Bridgeklub
15. Lise Retbøll Rosted
Klub: Roskilde Bridge 1945
16. Lone Wagn Jansen - Ulla Mikkelsen
Klub: Roskilde Bridge 1945
17. Liselotte Gaardmand - Christian Steffensen
Klub: Helsingør Bridgeklub
18. Torben Brun - Betina Brun Pedersen
Klub: Lille Klør
19. Maria Hoppe
Klub: Blakset-Klubberne
20. Kaja Højgaard - Flemming Happel
Klub: Roskilde Bridge 1945
21. Anette Larsen
Klub: Kalundborg Bridgeklub
22. Anne Jensen - Lisbeth S. Nielsen - Anette Møller Jensen
Klub: Kalundborg Bridgeklub
23. Kirsten Vesterby - Niels Grønnegaard
Klub: Svendborg Bridgeklub
24. Hanne Pihl - Arnlaug Björg Halfdanardottir
Klub: Blakset-Klubberne
25. Svend-Asbjørn Fischer
Klub: Varde Bridgeklub
26. Lennart Fogh - Lotte Bredal Fogh
Klub: Slotsbridge - Hillerød
27. Anne-Mette Holbæk Thomsen
Klub: Roskilde Bridge 1945
28. Bodil Jacobsen - Astrid Vestergaard
Klub: Sorø Bridgeklub
29. Dorthe Nielsen - Dorte Vibeke Andersen
Klub: Morud Bridge Klub
30. Randi Hansen - Bodil Hansen
Klub: Bridgeakademiet
31. Jette Glavind - Karen Nielsen
Klub: Sorø Bridgeklub
32. Birgitte Navntoft
Klub: Østsjællands Bridgeklub