Ændre tekststørrelse :
Forminsk tekst Normal tekst Forstør tekst

Deltagere til "Guldtour de Svendborg" 2024

 

Du kan tilmelde dig Bridgefondens "Guldtour de Svendborg" her og du kan læse mere om turneringen her

Sidste frist for tilmelding er mandag d. 24. juni kl. 24.00

 

Deltagere
1. Jens Foged - Birgit Foged
2. Kurt Johansen - Inge Bech Jensen
3. Elo Hansen - Jette Hansen
4. Karen Sørensen - Peter Højslev Petersen
5. Kirsten Lyshøj Jensen - Claus Jensen
6. Irma Petersen - Inger Mikkelsen
7. Torben Fersløv Andersen - Else Lundberg
8. Sebastian B. G. Olsen - Helene Abildstrøm
9. Aron Thorfinnsson - Mette Drøgemüller
10. Else Uhrskov - Vibeke Løngreen
11. Erik Laursen - Bente Madsen
12. Johan C Skattum - Inge-Beate Austlid
13. Tove Bagger - Lone Pfeiffer
14. Bjørn Dufseth - Grethe Texum
15. John Møller Jepsen - Jan Rolf-Larsen
16. Jan Bruun - Lene Bruun
17. Bodil Bloch - Birgit Knudsen
18. monica jensen - Jannich Laursen
19. Flemming Jørgensen - Anette Carlsen
20. Birgitte Rønn - Kenneth Michael Monrad Madsen
21. Morten Hansen - Louise Hansen
22. Nanna Schalck - Lene Kissmeyer
23. Dan Nybo Jensen - Kjeld Hansen
24. Maria Fog Hansen - Bente Andersen
25. Victor Todd-Moir - Rikke Keinicke Nielsen
26. Troels Seerup - David Seerup
27. Eva Sørensen - Viggo Hansen
28. Charlotte Monberg - Jacob Monberg
29. Lise Jensen - Claus Madsen
30. Marianne Rasmussen - Alan Rasmussen
31. Anne Lise Bru - Leif Erik Bru
32. Niels Brun Knudsen - Lene Knudsen
33. Margit Schrøder - Eigil Wøhliche
34. Axella Christensen - Inge Sand Christensen
35. Pia Mortensen - Helle Mortensen
36. Annie Bech - Søren Kryger
37. Jørgen Esmann - Lida Hulgaard
38. Lars Skovenboe - Maj Britt Skovenboe
39. Søren Westesen - Inger Fjordside
40. Jesper Kampmann - Eric Korre Horten
41. Poul Have Nielsen - Birgitte Damtoft Bjergø
42. Merethe Laxager - Svend-Aage Laxager
43. Thomas Svendsen - Bo Brink Laursen
44. Anita Vind Petersen - Lasse Petersen
45. Sussie Rasmussen - Mette Madsen
46. Merete Kjellerup - Tom Kjellerup
47. Karina Grube - Dorthe Dalby Nielsen
48. Merete Rønne - Annette Wulff Sørensen
49. Poul Mogensen - Martin Christoffersen
50. Tove Holm Petersen - Ulla Holm
51. Lotte Nerem - Lotte Bomgaard
52. Winnie Midtgaard - Lone Madsen
53. Pia Stets - Lone Rungholm
54. Dimon Pedersen - Nils Linde Olsen
55. Peter Horup Sørensen - Henning Eriksen
56. Gertrud Cordes - Jonna Sørensen
57. Knud Letort - Jens Letort
58. Jess Tillge - Morten Støvring
59. Ulla Kjærsgaard - Morten Kjærsgaard
60. Pia Nielsen Jensen - Morten Rasmussen Bune
61. Jette Frandsen - Harry Frandsen