Ændre tekststørrelse :
Forminsk tekst Normal tekst Forstør tekst

Jubilæumsfesten 2019

 

Tilmeldingen til Jubilæumsfesten slutter tirsdag d. 9. juli kl. 12.00. Tilmeld jer her

 

Vi har lidt udfordringer med at få data på hjemmesiden til at opdatere automatisk med information fra tilmeldingssystemet. Derfor kan der desværre gå lidt tid før du kan se dit navn på listen herunder, efter du har tilmeldt dig.

 

Foreløbige deltagere

Deltagere Klub
1. Katherine Field Ballerup Bridge Club
2.  Brit Johansen  Bridgecenter Nordsjælland
3. Claus Jensen Bridgecenter Nordsjælland
4. Anna Asgreen Kolding Bridge Center
5. Kirsten Juliane Povlsen Kolding Bridge Center
6. Simon Ortmann Rødovre Bridgeklub
7. Jens Christian Christensen                                        Spar Es Silkeborg
8. Kaj Madsen Spar Es Silkeborg
9. Kjeld Thorlund Spar Es Silkeborg
10. John Hansen Viborg Ny Bridgeklub
11. Vibeke Løngreen Viborg Ny Bridgeklub
12. Kate Kristensen Viborg Ny Bridgeklub
13. Lars Blakset Blakset-Klubberne
14. Alice Gøttsche Blakset-Klubberne
15. Lene Øgaard Lene Øgaard

 

Foreløbige tilmeldte vindere fra Prins Henrik Memorial 

Deltagere Klub
1. Grethe Holm Rasmussen Ringkøbing BK
2. Jan Holm Rasmussen Ringkøbing BK
3. Susanne Mansa Skovlunde BK
4. Gudrun Persson Skovlunde BK
5. Ejla Størup Aalborg BK
6. Kirsten Nielsen Rasmussen Aalborg BK
7. Birgitte Dieckmann Aarhus BK
8. Hanne Etzerodt Aarhus BK
9. Kia Kjær Bridgeakademiet
10. Jens Hein Bonde Bridgeakademiet
11. Elsebeth Sigvardt Bridgeakademiet
12. Jørgen Madsen Bridgeakademiet
13. Kirsten Nielsen Bridge 83, Slagelse
14. Marianne Nørgaard  Bridge 83, Slagelse
15. Inger Overgaard Silkeborg BK
16. Henry Lykke Spar Es, Silkeborg
17. Liselotte Tommerup Silkeborg BK
18. Birthe Wang-Holm Spar Es, Silkeborg
19. Bodil Mosegaard Varde BK
20. Leif Mosegaard Tistrup & Om. BK- 1982
21. Inger Hansen Varde BK
22. Karen Margrethe Thomsen Varde BK
23. Lise Andersen Odense Dame BK
24. Mariann Rasmussen Bridge 80, Odensen
25. Eva Bærentzen BK 51, Faaborg
26. Hanne Lundgaard Pedersen BK 51, Faaborg
27. Jan Hymøller Horsens BK af 2017
28. Finn Skriver Laursen Horsens BK af 2017
29. Jens Pauli G. Nolsøe BK af 1973, Hjørring
30. Torben Ebbesen Vejle BridgeCenter
31. Susanne Gydesen Vejle BridgeCenter
32. Carsten Kvetny Blakset-Klubberne
33. Jesper Rømer Holm Blakset-Klubberne
34. Torben Sværke Ballerup Bridge Club
35. Niels Hougaard Søborg BK
36. Bodil Pedersen  
37. Jens Erik Pedersen Nørre Aaby BK
38. Bettina Kalkerup Studenterforeningens BC
39. Jan Rode Pedersen Holstebro BK
40. Mona Ardal Christensen Holstebro BK
41. Helle Simon Elbro Ballerup Bridge Club
42. Flemming Jacobsen Bridgeklubben Højfyn
43. Gert Vinkel Odense BK
44. Niels Kristian Kristensen Viborg Ny BK
45. Claus Arboe Woll Greve Strands BK
46. Knud Erik Svej Greve Strands BK