Ændre tekststørrelse :
Forminsk tekst Normal tekst Forstør tekst

Deltagende par i Festival-GULD 2024

 

Du kan tilmelde dig Festival-GULD her og du kan læse mere om guldturneringen her

Sidste frist for tilmelding er mandag d. 8. juli kl. 13.30

 

Deltagere
1. Rikke Keinicke Nielsen - Victor Todd-Moir
Klub: Rødovre Bridgeklub
2. Helle Jacobsen - Niels Rasmussen
Klub: Silkeborg Bridgeklub
3. Gerda Arildsen - Randi Hansen
Klub: Svendborg Bridgeklub
4. Michael Thystrup - Frede Hansen
Klub: Silkeborg Bridgeklub
5. Torben Jakobsen - Else Marie Schjønning Thrane
Klub: Brønderslev Bridgeklub
6. Hans Bæk - Leif Vanting
Klub: Svendborg Bridgeklub
7. Gitte Tvedeskov - Gert Bresemann
Klub: Blakset-Klubberne
8. Lise Holm - Jørgen Holm
Klub: Nykøbing F. Bridgeklub
9. Thomas Lauridsen - Gregers S. Nielsen
Klub: Føvling Bridgeklub
10. Lis Svendsen - Benny Svendsen
Klub: Væggerløse Bridgeklub
11. Else Blomholt - Karen Bach
Klub: Bridgeklubben Nord
12. Bodil Olsen - Henny Mann
Klub: Brønderslev Bridgeklub
13. Kim Nørgaard Nielsen - Kenneth Michael Monrad Madsen
Klub: Studenterforeningens BC
14. Senna Madsen - Kurt Olsen
Klub: Amagerlands Bridgeklub
15. Steven Sidelmann Basnov - Jan Tino Knudsen
Klub: Holstebro Bridgeklub
16. Zachary Madden - Jacob Vrooman
Klub: United States
17. Vibeke Madsen - Jens Toft
Klub: Rønne BridgeForum
18. Ole Boysen - Beata Sarna
Klub: Langelands Bridgeklub
19. Cathrine Underbjerg - Mette Brøsted Nielsen
Klub: Esbjerg Bridgeklub
20. Torben Sværke - Robert Baldorf
Klub: Ballerup Bridge Club
21. Jan Rode Pedersen - Mona Ardal
Klub: Holstebro Bridgeklub
22. Jytta Mølgaard Højsleth - Aase Nielsen
Klub: Bridgeklubben Nord
23. Peter Sørensen - Bente Sørensen
Klub: Grindsted Bridgeklub
24. Bodil Tornby - Susanne Johansen
Klub: Esbjerg Bridgeklub
25. Gitte Spanggaard - Bjarke Skovgaard
Klub: Aarhus BK
26. Conni Krone - Morten Kølbæk
Klub: Bridgeklubben af 1936, Odense
27. Henrik Rübner-Petersen - Michael Hvass Miller
Klub: Ballerup Bridge Club
28. Otto Dahl - Niels Christian Hammelev
Klub: Vejle BridgeCenter
29. Bente Rosenlund - Bent Kousgaard
Klub: Varde Bridgeklub
30. Mette Greisen - Per Nissen
Klub: Svendborg Bridgeklub
31. Kit Koefoed - Merete Schøller
Klub: Blakset-Klubberne
32. Peter Haff - Stella Bach
Klub: Studenterforeningens BC
33. Mette Drøgemüller - Torben Ebbesen
Klub: Rødovre Bridgeklub
34. Michael Soetmann - Niels Tofte
Klub: Ballerup Bridge Club
35. Charlotte Holmes - Leif J. Madsen
Klub: Faxe Bridgeklub
36. Thor Hansen - Ole Davidsen
Klub: Langelands Bridgeklub
37. Niels Danhøj - Bo Engel Olsen
Klub: Rødovre Bridgeklub
38. Kirsten Vesterby - Helen Frost
Klub: Svendborg Bridgeklub
39. Hanne Nielsen - Margit Jørgensen
Klub: Trekantens Bridgeklub
40. Karsten Dorph - Christian Larsen
Klub: Egå Bridgeklub
41. Lars Lilja - Karola Högberg
Klub: Sverige
42. Jens Pauli G. Nolsøe - Mogens Boysen
Klub: Bridgeklubben Nord
43. Jens Abildgaard Jensen - Torsten Sverdrup Warberg
Klub: Brønderslev Bridgeklub
44. Jan Foged Pedersen - Ole Christensen
Klub: Hadsund Bridgeklub
45. Jesper Ludvigsen - Lars-Bo Christensen
Klub: Morud Bridge Klub
46. Kirsten Vesth-Hansen - Dan Mungaard
Klub: Studenterforeningens BC
47. Line Eyde - Mads Eyde
Klub: Vejle BridgeCenter
48. Ole Stohn - Ola Hellblom
Klub: Søborg Bridgeklub
49. Viggo Hansen - Eva Sørensen
Klub: Spar Es Silkeborg
50. Tyge Fogh - Jann Larsen
Klub: Holte Bridgeklub
51. Henrik Pedersen - Annette Ahnstrøm
Klub: Blakset-Klubberne
52. Niels Bræmer - Peter Christensen
Klub: Akademisk Bridgeklub, Århus
53. Marco ter Laare - Linda Molle
Klub: Stepbridge
54. Birthe Hansen - Henrik Henriksen
Klub: Bridgeklubben Skovsbo
55. Per Møgelhøj - Henrik Schønfeldt
Klub: Greve Strands Bridgeklub
56. Mats Pettersson - Leif Olsson
Klub: BK Lavec
57. Bonnie Clementsson - Klas Bellander
Klub: MBK
58. Birgitte Engelbrechtsen - Anita S. Skøtt
Klub: Aarhus BK